Draait het?
Kan een GeForce RTX 5090 The Crew: Motorfest draaien?
Ja, vloeiend: ongeveer 185 FPS op 1080p Gemiddeld met een Ryzen 5 7600.
~185
| Resolutie | Laag | Gemiddeld | Ultra |
|---|---|---|---|
| 1080p | ~205 | ~185 | ~160 |
| 1440p | ~200 | ~175 | ~135 |
| 4K | ~165 | ~125 | ~85 |
| Processor | 1080p | 1440p | 4K |
|---|---|---|---|
| Ryzen 7 9800X3D | ~230 | ~200 | ~130 |
| Ryzen 5 7600 | ~185 | ~175 | ~125 |
| Core i5-12400 | ~160 | ~155 | ~120 |
Andere games op een GeForce RTX 5090
- Roblox~300 FPS op 1080p Gemiddeld
- Minecraft~300 FPS op 1080p Gemiddeld
- Grand Theft Auto V~300 FPS op 1080p Gemiddeld
- Fortnite~300 FPS op 1080p Gemiddeld
- Minecraft: Java Edition~300 FPS op 1080p Gemiddeld
- The Witcher 3: Wild Hunt~160 FPS op 1080p Gemiddeld
- Red Dead Redemption 2~260 FPS op 1080p Gemiddeld
- Baldur's Gate III~165 FPS op 1080p Gemiddeld
Vragen over deze game
Kan een GeForce RTX 5090 The Crew: Motorfest draaien?
Ja, vloeiend: ongeveer 185 FPS op 1080p Gemiddeld met een Ryzen 5 7600.
Is de GeForce RTX 5090 de bottleneck?
De processor houdt de videokaart hier tegen (41% van haar potentieel gaat verloren).
Zo schatten we: een pc precies op de aanbevolen eisen geldt als ~60 FPS op 1080p Gemiddeld en een pc op de minimale eisen als ~30 FPS op 1080p Laag; de scores van jouw processor en videokaart worden daarmee vergeleken, daarna gelden vaste factoren voor resolutie en preset. Echte resultaten variëren met drivers, patches en upscalers.
Gamegegevens: IGDB.com · officiële eisen en afbeeldingen van de Steam-pagina's van de uitgevers.